Η Χριστίνα Παππά τίμησε τον coach της Κωνσταντίνο Φραντζή ο οποίος εμφανίζεται στο νέο μαγαζί του Αργύρη Παπαργυρόπουλου «Argi’s Club» στην Γλυφάδα παρέα με την Μαρία Καρλάκη. Μαζί της ήταν και η πολύ καλή της φίλη Νικολέττα Καρρά όπου και εκείνη φέτος συμμετείχε στο J2US με Coach τον Βαλάντη.
Λίγες μέρες πριν στο μαγαζί διασκέδασε και η Πολίτισσα μαγείρισσα Μαρία Εκμεκτσίογλου η οποία εδώ και λίγο καιρό παρουσιάζει τη δική της εκπομπή στο OPEN με τίτλο «KitcheN Health».
Δείτε τις φωτογραφίες:
![](https://onenews.gr/wp-content/uploads/2020/07/2____Pappa-Karra-sto-Argis.jpg)
![](https://onenews.gr/wp-content/uploads/2020/07/3___Μαρία-Εκμεκτσίογλου-Αργύρης-Παπαργυρόπουλος.jpg)
![](https://onenews.gr/wp-content/uploads/2020/07/1____Pappa-Karra-sto-Argis-2.jpg)
:
Ζησιμοπούλου 9 & Mεταξά , Γλυφάδα, 1ος όροφος
Τηλέφωνα κρατήσεων: 210 8946008 , 6942 828909