![](https://onenews.gr/wp-content/uploads/2023/09/Μάρα-Βαλαμβάνη-1-150x150.jpg)
Η Γη της Ελιάς το έριξε εξω διασκεδάζοντας την Δευτέρα στο Mayor, στην παράσταση του Διονυση Ζάχου, SATIROS II. Οι ηθοποιοί τον απόλαυσαν και δικαίως απέσπασε το χειροκρότημα τους ο αγαπημένος performer. Οι μιμήσεις του Ζαχου και οι ερμηνευτικές του ικανότητες διασκέδασαν τους ηθοποιούς που γέλασαν μέχρι δακρύων, και τον συγχάρηκαν αλλά και φωτογραφήθηκαν μαζί του στο τέλος της παράστασης . Ενδεικτικά αναφερουμε την Βασια Παναγοπούλου, Κουλης Νικολαου, Θεοχάρης Ιωαννίδης Ανάμεσα στους παρευρισκομένους και η επιστήθια φιλη του Μαρία Ιωαννίδου που τον τιμά πάντα